bilgi@sinikonya.com     |     444 98 51

HİZMETLERİMİZ

İftar Organizasyonu

Catering Hizmeti

Açılış Kokteyli

Mevlüt & Cenaze Yemeği

Piknik Organizasyonu

Şirket Kutlamaları

Özel Yemekler

Belirleyeceğiniz özel menü ile size özel yemek hizmetini fabrikamızda bulunun 500 kişi kapasitesi salonumuzda mükemmel hizmet imkanı...

Beraber hazırlayacağımız iftar menüsü ile size ve çalışanlarınıza ramazan ayı boyunca iftar yemeği organizasyonu.

Sini Catering Hazır Yemek Fabrikası günlük olarka fabrika ve işyerlerine taşımalı yemek hizmeti sunmaktadır. aylık olarak hazırlanan menümüz, son teknolojik belirli periyotlarla dezenfekte edilen mutfağımızda seçkin aşcılar tarafından özenli pişirilir ve hazırlanan yemekler en sağlıklı taşıma şartlarında, lezzetini kaybetmeyecek taşıma ortamları hazırlanarak müşterimize ulaştırılır, dilediğniz takdirde yemek servisinide biz yapmaktayız.

Belirleyeceğiniz yemek menüsü ve adetince yemeğinizi pişiriyor ve dilediğiniz adrese getiriyoruz.

Yaz aylarının vazgeçilmesi piknik, sizin ve sevdikleriniz, çalışanlarınızın beraber keyifle vakit geçirebileceği mükemmel hizmet kalitesi ile sini catering farklı ile ister fabrikanızda ister belirleyeceğiniz yerde sizlere hizmet etmekten keyif duyar.

Sini Catering iş ve şirket ortamınızda gerçekleşecek her türlü özel toplanıtınız, motivasyon ve sinerji partilerinizde sizlere hizmet etmekten mutluluk duyar. Grup toplantılarınız, hoşgeldin kutlamalarınız, dönem sonu değerlendirme görüşmeleriniz ve bunun yanı sıra iş ortamında gerçekleştireceğiniz tüm toplu etkinliklerinizde zengin menü ve üstün hizmet anlayışıyla fark yaratır.

Sini Catering iş ortamınızda yaratacağınız bu renkli zamanlarınızdaki keyif ve verimliliği en üst düzeye çıkarmayı, en uygun bütçe ile amaçlar.

Sini Catering sizin için özel olan her türlü açılış kutlamalarında üstün hizmet kalitesiyle sizlerledir. Açılacak mekanınızın genel süslemesi, kokteyl ikramına özel bistrol masa süslemeleri ve diğer detay süslemeleri ile açılışlarınızda maksimum keyfi ve kaliteyi amaçlar.